Ostatnio na naszym forum

 • Powtarzający się wybór jednej umiejętności przy awansie...
  Autor: Hayven, napisano 21 kwietnia 2024 Przejdź
 • Pytania ogólne
  Autor: Hayven, napisano 20 kwietnia 2024 Przejdź
 • Ekstremalna wiedza o Heroes V
  Autor: Hayven, napisano 19 kwietnia 2024 Przejdź

Ostatnio dodane mapy

 • Na ratunek Bulgariusowi
  Autor: FRogalskyy, dodano Zobacz
 • All for One
  Autor: Tabris, dodano Zobacz
 • HotSeat 4 Graczy
  Autor: Bobek-20, dodano Zobacz

Łatki, programy i inne

Nieoficjalny patch. 3.11 dla Dzikich Hord
Łatka umożliwiająca aktualizację polskich Dzikich Hord 3.0 do wersji 3.1. Po zainstalowaniu tego patcha w menu głównym gry wyświetlana będzie "Wersja 3.1" - jest to jak najbardziej w porządku!
Heroes V Manual 3.1 ENG
Najnowsze wydanie fanowskiej instrukcji do Dzikich Hord w wersji 3.1 w wersji Angielskiej.
Heroes V Manual 3.1 PL
Najnowsze wydanie fanowskiej instrukcji do Dzikich Hord w wersji 3.1 w wersji Polskiej. Według informacji bardziej wtajemniczonych graczy instrukcja ta niekiedy posiada źle przetłumaczone fragmenty lub myli pojęcia.
Heroes V Advanced GameMechanics Modifier v2.5
To potężne narzędzie umożliwiające edycję ponad 600 plików z różnymi parametrami gry Heroes of Might & Magic V. W połączeniu z wieloma parametrami edycji, narzędzie to daje możliwość własnego edytowania gry ograniczonego jedynie wyobraźnią. Pomimo tak wielu opcji program jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy wybrać interesujący nas plik, wprowadzić odpowiednie zmiany, zapisać plik i utworzyć MODa. Autorem aplikacji jest DiDivor.
Nieskończone Tury Jednoczesne
Program autorstwa Deflaktora. Instalator pliku H5_Game_pest.exe dla Dzikich Hord. Plik H5_Game_pest pozwala na grę w trybie multiplayer bez zrywania tur jednoczesnych. Zaleca się aby wszyscy gracze uruchamiali grę za pośrednictwem tego właśnie pliku.
Mapki fabularne
Jest to zestaw mapek fabularnych z podstawki H5 oraz Kuźni Przeznaczenia, których zabrakło w Dzikich Hordach. Zawartość paczki należy rozpakować do folderu Maps w głównym katalogu z grą.