Ostatnio na naszym forum

 • Specjaliści od skryptów
  Autor: Specters, napisano 2 listopada 2018 Przejdź
 • Problem z edytorem NCF w H5
  Autor: Specters, napisano 27 września 2018 Przejdź
 • Mody do Heroes V
  Autor: Hayven, napisano 18 września 2018 Przejdź

Ostatnio dodane mapy

 • Wielopole
  Autor: Tabris, dodano 17 września 2016 Zobacz
 • Gateway
  Autor: Hayven, dodano 22 marca 2016 Zobacz
 • Master of Disguise
  Autor: fiur, dodano 11 grudnia 2014 Zobacz

Łowcy

Łowca
Atak
0
Obrona
2
Siła czarów
1
Wiedza
2
Talent rasowy: Mściciel
Dirael
Osy latające nad głową, krążące szerszenie, pracowite pszczoły - od dziecka Dirael uznawała te drobne istoty za piękne i fascynujące, niczym cenne, bzyczące klejnoty. Była w nich tak zakochana, że została Druidką, by lepiej poznać ich naturę i tajemnice. W końcu odpowiedziała na zew Harmonii i poszła na wojnę, teraz służy Sylannie przywołując hordy swych ulubionych istot, by gnębiły przeciwnika.
Specjalizacja
Królowa Roju Os
Czar Rój os zadaje o 5% większe obrażenia za każdy poziom bohatera. Ponadto, redukcja Gotowości Bojowej zostaje pomnożona przez (1 + 0.02 * poziom bohatera / 3).
Umiejętności Armia startowa Zaklęcia i machiny
Mściciel 10-14 Rój os
Magia Przywołania 5-7
Mistrz Przywołania 0-2
Do góry
Vinrael
Ma dwie cechy, które czynią go cennym dla elfów - jest bardzo uważnym obserwatorem oraz widział więcej bitew, niż jakikolwiek inny sylvański wojownik. Bystre oczy jego oraz jego sokołów, latających zawsze w pobliżu, śledzą z zainteresowaniem każdy element terenu, jednostki oraz taktyki. Analizując strategię własną oraz wroga, Vinrael potrafi wiele się nauczyć na podstawie sukcesów i porażek obu stron.
Specjalizacja
Weteran
Pula punktów doświadczenia, które bohater otrzymuje po walce, powiększona jest o 2% na poziom bohatera.
Umiejętności Armia startowa Zaklęcia i machiny
Mściciel 10-14 - Brak -
Oświecenie 5-7
Inteligencja 0-2
Do góry
Gilraen
Ponury i niezwykle wrażliwy w kwestiach dotyczących honoru, Gilraen trenował przez długi czas elficką sztukę szermierki. Stał się znanym mistrzem ostrza i obecnie jest wybitnym nauczycielem sztuki Tańca Wojennego. Jego precyzja, dyscyplina i determinacja udziela się często oddziałom, którymi dowodzi. Nie bez znaczenia jest również trening, który jednostki przechodzą pod czujnym okiem Gilraena.
Specjalizacja
Mistrz Ostrza
Wszyscy Tancerze ostrzy, Tancerze wojny i Tancerze wiatru w armii bohatera otrzymują +1 do ataku i obrony co dwa poziomy bohatera, poczynając od poziomu pierwszego.
Umiejętności Armia startowa Zaklęcia i machiny
Mściciel 5-7 - Brak -
Obrona 5-7
Ochrona 5-7
Do góry
Ylthin
Pojmana za młodu przez łowców niewolników wywodzących się z mrocznych elfów, Ylthin uniknęła ponurego losu dzięki pomocy Jednorożca. Od tego czasu wielbi te tajemnicze stworzenia zamieszkujące lasy i poświęciła życie na współpracę z nimi. Nikt nie rozumie Jednorożców lepiej niż Ylthin, zaś wiedza ta pozwala jej maksymalnie wykorzystać w walce szybkość i siłę tych istot.
Specjalizacja
Dziewica Jednorożca
Wszystkie Jednorożce, Srebrne jednorożce i Białe jednorożce w armii bohatera otrzymują +1 do ataku i obrony co dwa poziomy bohatera, poczynając od poziomu pierwszego.
Umiejętności Armia startowa Zaklęcia i machiny
Mściciel 10-14 Namiot medyka
Magia Światła 5-7
Mistrz Łask 1
Do góry
Wyngaal
Był zwiadowcą i myśliwym, lecz wściekłość na nieprzyjaciół zakłócających sylwańską Harmonię uczyniła z niego wojownika. Polega on na wiedzy zdobytej w młodości, zawsze pełen jest pomysłów na nowe zapadnie, pułapki i inne niespodzianki dla wroga. Przeciwnik, który napotka na swej drodze Wyngaala i jego oddziały, raczej nie będzie miał przewagi startowej, ponieważ Wyngaal wykazuje się niezwykłą czujnością pozwalającą mu zawsze mieć coś w zanadrzu.
Specjalizacja
Szybko Uderzający
Na początku walki jednostki w armii bohatera mają bonus +1% do inicjatywy za każdy poziom bohatera.
Umiejętności Armia startowa Zaklęcia i machiny
Mściciel 10-14 - Brak -
Atak 5-7
Taktyka 0-2
Do góry
Anwen
Broni lasów, flory i fauny z zaangażowaniem godnym podziwu, nawet jak na elfickie standardy. Skazała sama siebie na dobrowolne wygnanie do lasów Irollan - dba o nie jak tylko umie najlepiej i stała się sławna jako ich obrońca. Biada temu, kto zdecyduje się niszczyć las, jego mieszkańców lub strażników - gdy Anwen idzie na wojnę, bogini Sylanna walczy u jej boku, a jej wściekłość spada na wrogów niczym burza.
Specjalizacja
Miecz Sylanny
Wszystkie istoty Sylwan pod dowództwem bohatera zadają ulubionemu przeciwnikowi o 2% większe obrażenia za każdy poziom bohatera.
Umiejętności Armia startowa Zaklęcia i machiny
Mściciel 10-14 - Brak -
Obrona 5-7
Ochrona 0-2
Do góry
Talanar
Był jedynym, który przeżył brutalny atak w Dniu Łez Ognia. Widok setek martwych towarzyszy napełnił młodego wojownika niepohamowaną wściekłością, która do dziś odzywa się za każdym razem, gdy widzi jak giną sojusznicy. Jego chęć zemsty jest tak wielka, że udziela się tym, którzy są w pobliżu; im więcej jego oddział straci ludzi, tym bardziej zajadle walczy.
Specjalizacja
Furia Elfów
Tancerze ostrzy, Myśliwi oraz Druidzi (oraz ulepszenia tych jednostek) zyskują zdolność Szał (zwiększenie ataku przy stracie sojuszniczego oddziału).
Umiejętności Armia startowa Zaklęcia i machiny
Mściciel 10-14 Balista
Dowodzenie 5-7
Werbunek 0-2
Do góry
Ossir
To doświadczony i skuteczny myśliwy oraz geniusz łuku; prawdopodobnie jest najlepszym łucznikiem w królestwie. Jego talenty wydały się niezbędne królowi Alaronowi, gdy poszukiwał oficerów do swojej armii, choć Ossir wolałby zapewne pozostać w swoim ukochanym lesie. Wszelkie wątpliwości minęły jednak już po pierwszej bitwie, gdy okazało się, że łucznicy pod dowództwem Ossira sprawiają się o wiele lepiej niż zazwyczaj.
Specjalizacja
Mistrz Polowania
Wszyscy Myśliwi, Łowczy i Mistyczni łucznicy w armii bohatera otrzymują +1 do ataku i obrony co dwa poziomy bohatera, poczynając od poziomu pierwszego.
Umiejętności Armia startowa Zaklęcia i machiny
Mściciel 3-4 - Brak -
Szczęście 3-4
Odporność na
Magię
3-4
Do góry